Заслуга Бойка: Колесніков про вихід Порошенка у другий тур

Голова партії «Опозиційний блок» Борис Колесніков вважає, що чинний президент Петро Порошенко має завдячувати своєму виходу у другий тур виборів кандидату в президенти Юрію Бойку.

Бойко навмисне розколов опозицію, коли не дав провести з’їзд «Опозиційного блоку», розповів у інтерв’ю Колесніков, передає Гордон.

«Прямим підтвердженням того, що Бойко допоміг нинішньому президенту вийти до другого туру, є політ до Москви за прямим маршрутом Київ-Москва, що неможливо без особистого дозволу президента. І самі сміховинні переговори про ціну на газ за 10 днів до кінця опалювального сезону є прямою підтримкою Петра Порошенка», – зазначив голова «Опоблоку».

За словами Колеснікова, через такі дії Бойка постраждав рейтинг кандидата в президенти від «Опоблоку» Олександра Вілкула.

«Тому проходження Порошенка у другий тур – це пряма заслуга Юрія Анатолійовича Бойка. Усе інше – це казки віденського лісу», – додав голова «Опоблоку».

НагадаємоПорошенко вніс дані про свій дохід, який зріс більше ніж у 95 разів порівняно з 2017 роком та склав майже 1,6 млрд гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *