Заблукалі у горах на Львівщині: з’явилась інформація про стан врятованого туриста

На Львівщині рятувальники знайшли мертвим туриста. Він разом зі своїм другом заблукав поблизу гори Парашка. Його товариш вижив і зараз перебуває у лікарні.

Рятувальники шукали обох упродовж кількох годин. Але, коли натрапили на них, то 31-річний чоловік був уже мертвий. У якому стані його 22-річний товариш, який вижив, дізнавались журналісти 24 каналу.

Читайте також: Снігова лавина заблокувала трасу на Закарпатті

Постраждалий турист не хотів спілкуватися і з журналістами. У лікарні, куди його привезли, на коментар погодився лише лікар. Каже, ушкодження у хлопця не складні.

Перший, другий ступені – це поверхневі обмороження, так що кінцівки повинні функціонувати в повному об’ємі. Тиждень-два буде стаціонарне лікування, а потім – амбулаторне в поліклініці,
– прокоментував лікар 8-ї клінічної лікарні Львова Юрій Коцур.

22-річному юнаку пощастило. Друг, з яким він вирушав у той похід, загинув, йому було всього 31. Чоловіки пішли у гори 19 січня і заблукали, мобільний зв’язок зник. Декілька годин вони шукали дорогу самотужки. Йти було складно – снігу по коліна. До того ж, один із туристів, який загинув, був взутий у кросівки. Лише опівночі чоловіки змогли додзвонитися рятувальникам.

Рятувальники надавали їм рекомендації, як себе поводити. І в третій годині ночі рятувальники знайшли чоловіків,
– розповів головний фахівець прес-служби ДСНС Львівщини Ігор Курус.

За менш, аніж місяць, – туристи вже вдруге губляться у Карпатах. На Святвечір заблукало одразу дві групи. В першій були троє чоловіків. Але врятувати вдалося лише двох. Чоловіки з другої групи тоді розділилися. Одного з них знайшли за день. На пошуки ж іншого – Ігора Грищенка – пішло п’ять днів.

Читайте також: Це був жах і дуже страшно, – врятований у Карпатах турист дав коментар

З переохолодженням та обмороженими пальцями рук він потрапив до лікарні. Ігор Грищенко – досвідчений спортсмен, тренер із лижного спорту і президент Асоціації екстремальних видів спорту. І саме завдяки професійній підготовці йому вдалося так довго протриматися в засніжених горах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *