Валялися шматки росіян: у Криму вигадали новий фейк про Україну

Жителі окупованого Севастополя жваво обговорюють вирубку беріз біля одного з місцевих ринків. Дехто пригадав про «звірства фашистів» у Карпатах.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

«Це шедеврально! У Севастополі рашисти спиляли березу, а кримнашистка сказала, що її розчленували, як українці в Карпатах росіян», – написали в соцмережах коментар до відео «одкровень» однієї з мешканок Севастополя.

Валялися шматки росіян: у Криму вигадали новий фейк про Україну

Тим часом жителі Севастополя в коментарях до новини про вирубку беріз пишуть про «вбивство Росії» і всіляко лають окупаційну владу, вказуючи на раніше небачені факти свавілля:

«Вандали. Все або закочується в асфальт, або закладається плиткою, скрізь де можна і не можна ставлять, бордюри, огорожі, паркани та заборонні знаки. Формують недоступне міське середовище за наші з вами податки».

«При Україні було всяке, але такого не було».

«Ви в росію хотіли отримуйте»

«Справа не в національності Україна і Росія, а у недолугих керівниках міста. Це ж треба – питання порубки не вирішують екологи».

«Так сатаністи в місті рулять. Недарма ж вирубка на 31,5 млн рублів червонокнижних дерев в урочищі Ласпі під висотки апартаментів і комунікації до них обійшлася українському дезертиру Лебєдєву абсолютно безкоштовно. Місту не відшкодовано жодної копійки морального і матеріального збитку, не кажучи вже про те, що за вирубку червонокнижних дерев покладається відкривати кримінальні справи».

Нагадаємо, раніше в окупованому Криму помітили велику кількість російських танків. Колону з близько трьох десятків танків зафіксували в Севастополі. Також російські танки доставили залізницею і до Феодосії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *