Усе виявилося фарсом: експерт прокоментував рішення суду у «справі Краяна»

Рішення суду у «справі Краяна» на користь мера Одеси Геннадія Труханова стало цілком логічним у світлі того, що процес стараннями опонентів Труханова вийшов в політичну площину.

Про це у себе на сторінці в Facebook написав експерт Миха Чаплига, повідомляє «Апостроф».

«Рішення суду не коментують – їх поважають і виконують. Інакше ми не побудуємо правової держави. Розцінюю це як логічне закінчення фарсу тривалістю в кілька років. Суд визнав мера Труханова невинуватим у так званій справі Краяна», – зауважив експерт.

Також він згадав процесуальні порушення, допущені стороною обвинувачення під час процесу і спроби екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі зірвати суд за допомогою протестів та акцій.

«Процесуальні порушення під час збору доказів це вже притча во язицех нашої правоохоронної системи… Все ігрища Саакашвілі зазнали краху, а рішення суду звичайно ж стало шоком особисто для Міхо – все пішло прахом і виявилося фарсом», – зазначив він.

На його думку, перемога Труханова в справі, яка тривала протягом декількох років, може позначитися на результатах майбутніх парламентських виборів.

«Скандальний бізнесмен Аднан Ківан, що давно конфліктував особисто з Геннадієм Трухановим, вирішив скористатися ситуацією і включив усі свої зв'язки, щоб Труханов втратив владу місті. Але Труханов переміг, і ця перемога вплине на результати виборів», – зазначив Миха Чаплига.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *