Українці витрачають на продукти харчування 42% своїх доходів, – моніторинг

Українці витрачають на продукти харчування 42% своїх доходів, – моніторинг
Українці витрачають на продукти харчування 42% своїх доходів, – моніторинг

Українці витрачають на продукти харчування 42% своїх доходів. Про це повідомила прес-служба Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» з посиланням на дослідження Міністерства сільського господарства США (USDA), яке здійснює регулярний моніторинг витрат на харчування сімей в більш ніж 100 країнах світу, – передає УНІАН.

“За даними USDA, кожен українець в 2018 році в середньому заплатив 858 дол. США за продовольчі продукти та безалкогольні напої. В загальній структурі споживчих витрат частка харчових продуктів при цьому становила 42,2%”, – йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що статистичні дані дослідження підтверджують твердження закону Енгеля, згідно з яким при зростанні доходів зменшується частка витрат на харчування. Одночасно, в абсолютному вираженні витрати на харчування збільшуються. Чим розвиненіша та багатша країна, тим меншу частку витрат населення виділяє на продукти.

Рейтинг очолюють США, Сінгапур, Великобританія, Ірландія, Канада, Швейцарія, Австралія та Австрія, жителі яких витрачають на їжу менше 10% своїх доходів. У Німеччині, Нідерландах, Фінляндії, Катарі, Бельгії, Південній Кореї – до 15%.

У Німеччині, Нідерландах, Фінляндії, Катарі, Бельгії, Південній Кореї – до 15%.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *