У Жидачівському районі обговорили організаційне забезпечення проведення виборів

Учора, 28 березня, голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин та голова Стрийської окружної виборчої комісії з виборів Президента України ТВО №125 Йосип Сенюра провели нараду із головами дільничних виборчих комісій району.

На основних питаннях організаційного забезпечення проведення виборів Президента у своєму виступі акцентувала увагу керівник апарату Жидачівської райдержадміністрації Світлана Самсонова.

Мова йшла про вирішення проблемних питань забезпечення готовності виборчих дільниць до проведення виборів Президента України та про подання інформації про хід голосування в день проведення виборів.

Було обговорено також питання забезпечення електропостачання дільничних виборчих комісій, охорони правопорядку в період підготовки і проведення виборів Президента України. Мова також йшла про дотримання правил пожежної та техногенної безпеки у період проведення виборів.

Як повідомив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Ярослав Ягніщак, керівники дільничних виборчих комісій 28 березня отримали уточнені списки виборців. А вже 29 березня дільничні виборчі комісії отримають бюлетені для голосування.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *