У Вінниці втілили проект «Стоп шкільний терор»

19 лютого у Вінницькому обласному художньому музеї презентували соціальний фотопроект «Стоп шкільний терор», який реалізували аби привернути увагу до булінгу в школах.

«Назва фотовиставки «Стоп шкільний терор» – це протидія булінгу в нашій країні і зараз у нашому місті. Для створення фоторобіт були залучені і діти, і дорослі, і вчителі. Тема булінгу була завжди актуальною, тільки нею мало хто займався. Мені запропонували з Інституту Дослідження Екстремізму зробити такий проект і я одразу погодився, тому уже від мене такий «фідбек», – розповідає організатор виставки фотограф Костянтин Ревуцький.

На створення світлин у фотографа пішло два дні. Каже, що діти, які брали участь у створенні фоторобіт, вже раніше знімалися у рекламах і фільмах, вони є акторами та професійно підійшли до зйомки.

«Загалом на виставці є 10 демотиваторів, є ще фотографії з відомими людьми України – АТОвці, Віктор Бронюк, Ольга Сумська. Дуже багато людей відмовилося від проекту, не хотіли розповідати на всю країну про те, як у них було в школі.

Презентувати світлини будемо у школах, будемо говорити про це з дітьми. Також показуватимемо відео, де люди розповідають про свої життєві ситуації, як вони боролися з булінгом», – зазначив Костянтин Ревуцький.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *