У штабі Порошенка кажуть, що зображують на білбордах Путіна, а не Зеленського

У передвиборчому штабі кандидата у президенти Петра Порошенка заявили, що зображення президента країни-агресора Володимира Путіна є рекламним продуктом і має на меті нагадати країні про війну з Росією.

Про це йдеться у дописі штабу на Facebook.

«У Путіна, зрозуміло, згоди не питали. І це природно. Дивує інше — кількість українських експертів та політиків, які виступили на захист порушених прав Путіна. Серед них, на жаль, і офіційні представники кандидата Зеленського», – заявили штабісти.

У штабі додають, що Путін є найбільшою загрозою України, про що не варто забувати у феєричному карнавалі команди Зеленського.

«…бо завдання глави держави не розсмішити Путіна, як в планах нашого опонента. І не стати перед ним на коліна, а сміливо дивитися йому в очі і твердо захищати країну, національні інтереси та безпеку людей.

Сюжет борду не означає, ніби в команді Порошенка вважають Зеленського агентом Путіна. Категорично ні. Але ми твердо переконані, що Путін мріє про слабкого, непідготовленого президента, що дозволить Кремлю взяти Україну під контроль», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, після офіційного оголошення ЦВК результатів першого туру президентських виборів у містах України почали з’явилися білборди, на яких зображено чинного главу держави Петра Порошенка із президентом РФ Володимиром Путіним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *