У міністра Петренка ігнорують запити ЗМІ

У Міністерстві юстиції України, яке декларує публічність і відкритість у своїй роботі, не реагують на інформаційні запити журналістів.

Як інформує IA ZIK, від прес-служби Мін’юсту досі не отримано відповіді на інформаційний запит, скерований редакцією ще 22 червня.

Запит стосувався перспектив реформування Пенітенціарної служби України. В день його відправлення з журналістом ZIKу сконтактувала працівниця прес-служби міністерства, вона попросила змінити адресата – вказати в.о. керівника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, запевнивши, що запит оперативно скерують туди.

Однак станом на серпень ніякої відповіді на запит не отримано. У приймальні керівника Адміністрації ДКВС заявили: жодних інформаційних запитів до них не надходило.

Начальник Управління інформаційної політики Мін’юсту Оксана Грязнова повідомила, що вона у відпустці й нічим допомогти не може. У прес-службі ж міністерства кілька днів відмахувалися пустими обіцянками з’ясувати долю запиту й повідомити результат.

Нагадаємо, у підконтрольному партії «Народний фронт» комітеті Верховної Ради вважають, що журналісти повинні знімати народних депутатів з їх дозволу, в іншому разі пропонується вилучати у працівників ЗМІ відзняте відео.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *