Суд продовжив арешт п’яти екс-«беркутівців»

Суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення про продовження запобіжного заходу п’ятьом екс-«беркутівцям»: Сергію Зінченку, Павлу Аброськіну, Олександру Маринченку, Сергію Тамтурі та Олегу Янишевському.

Відповідне рішення у залі Святошинського суду виніс суддя Сергій Дячук, передає РБК-Україна.

Він повідомив, що суд ухвалив задовольнити клопотання обвинувачення про продовження терміну дії запобіжного заходу стосовно обвинувачених строком на 60 діб.

Наступне засідання у справі проти п’яти екс-«беркутівців» відбудеться 5 березня об 11.30.

Адвокати обвинувачених заявили, що до підзахисних діє начеб то «дискримінаційна політика». Адвокат Олександр Горошинський звинуватив Генпрокурора у дискримінаційних діях стосовно п’ятьох обвинувачених.

Зазначимо, у Святошинському суді Києва раніше затвердили список свідків обвинувачення, які будуть допитані у справі екс-«беркутівців».

Раніше прокурори клопотали про допит 93 свідків. Головуючий по справі суддя Сергій Дячук зауважив, що якщо в процесі допиту виникне необхідність допитати цих свідків, то суд може прийняти таке рішення.

Таким чином, суд виділив на допит свідків обвинувачення три місяці, водночас, наголосивши, що цей термін також не є таким, що його не можна буде подовжити в разі необхідності.

Окрім того, у суді буде допитано трьох залегендованих свідків під вигаданими прізвищами Федоренко, Сидоров та Петренко. Проти їх допиту виступили адвокати екс-«беркутівців» заявивши, що немає підстав приховувати цих свідків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *