Страшна аварія прогулянкового судна сталася в Росії: є загиблі

У Краснодарському краї Росії поблизу селища Джугба перекинувся прогулянковий катер. У момент аварії на судні перебували 43 людини. На жаль, внаслідок інциденту загинули щонайменше 2 особи.

За даними прес-служби МНС Росії, 37 осіб з тих, хто перебував на борту, доправили на берег. Очевидці додають, що ще 6 осіб на берег доправили судна, які проходили повз. Відтак, інформацію про їхнє місцеперебування зараз уточнюють.

Зверніть увагу! Біля берегів Туреччини затонув корабель з мігрантами: є загиблі

За словами Андрія Андрєєва, директора пляжу «Джубга», на відстані 100 метрів біля якого стався інцидент, загинули дві людини, передає «РИА Новости». Він повідомив, що мовиться про судно «Атол», яке перекинулося у районі Блакитної бухти.

Чоловік повідомив, що направив на порятунок всю наявну техніку. Водночас він припустив, що причиною аварії могла стати перевантаженість судна, оскільки його співробітники зуміли взяти на борт щонайменше 25 осіб, натомість на прогулянковому катері було 30 людей.

«З ними привезли ще двох загиблих. Щоб ви розуміли, на прогулянкових суднах не можна возити більше ніж 12 осіб«, – пояснив Андрєєв.

Прогуялнкове судно з людьми перекинулося у Росії: дивіться відео 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *