Стали відомі попередні причини загибели Кутового

Екс-міністр аграрної політики Тарас Кутовий розбився через погані погодні умови і відсутність достатнього досвіду для керування гелікоптером.

Такі попередні результати спеціальної комісії, яка розслідує обставини авіакатастрофи, повідомив 28 жовтня директор Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами Олег Бабенко.

"Усього 50 годин польотів. Це означає, що досвіду у нього не було взагалі. Він мав літати з інструктором не менше 150 годин. Крім того, він не повинен навіть підійматися в повітря при такому тумані. Чому він полетів – не розумію. Якщо ж він уже вирушив і побачив, що така кепська погода, то міг би повернутися назад. Туман і відсутність досвіду – це попередні причини", — сказав Бабенко, передає zmist.pl.ua.

Додав, що через сильний туман Кутовий знизився на дуже малу висоту і хотів виконати посадку. Але різко дав кермо від себе і "носом" врізався в землю. Кутовий втратив просторове положення гелікоптера в умовах обмеженої видимості і вже нічого не міг із цим зробити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *