Шуфрич: Формула Штайнмайєра – єдине можливе рішення врегулювання конфлікту на Донбасі

Народний депутат фракції «Опозиційна платформа – За життя», голова парламентського комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич вважає, що формула Штайнмайєра – це єдине можливе рішення врегулювання конфлікту і припинення бойових дій на Донбасі в сьогоднішніх реаліях.

Таку думку він висловив у кулуарах Верховної Ради, звідки трансляцію вів телеканал ZIK.

«Що стосується формули Штайнмайєра, то це єдине можливе рішення врегулювання конфлікту і припинення бойових дій на Донбасі в сьогоднішніх реаліях. І те, що президент і міністр закордонних справ робить такі заяви, то це надія на те, що ми побачимо мир в нашій країні найближчим часом», – заявив Шуфрич.

За його словами, формула Штайнмайєра дещо комфортніша, ніж алгоритм виконання комплексу заходів реалізації Мінських домовленостей.

«Це вже, я би міг сказати, поступка зі сторони Росії і цим треба скористатися. Тому що якщо ми будемо шукати якісь інші формати, то це затягнеться, а я хочу нагадати, що час – це життя наших громадян. Чим довше ми затягуємо з вирішенням цього конфлікту, тим більше наших громадян може загинути. Тому ми повинні вітати таку рішучість і ініціативу пана Зеленського. Якщо вони дійсно готові сьогодні рішуче діяти, ми повинні їх в цьому підтримати», – наголосив нардеп.

Нагадаємо, на переговорах у Мінську не узгодили «формулу Штайнмаєра».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *