Семенченко — Порошенку: я вам не заздрю. Глядачі не люблять халтури

Почався новий робочий тиждень. Ваші торгові партнери вночі обстрілювали Водяне з танків. Слава Богу нікого не вбили. Очевидно падіння доходів в результаті Блокади і перехід з шампанського на глід сильно впливає на твердість рук.

Хоча у Авдіївці потрапляють. В результаті обстрілів, здійснюваних шанованими підприємцями які «платять податки» на території України пошкоджено енергопостачання і немає води. Однак чому то ви, Петро Олексійович наполегливо вважаєте що це за Блокади. На сьогодні ваші підлеглі зганяють в Авдіївці мітинг, на який за рознарядкою приїдуть депутати вашої фракції БПП. Будуть таврувати ганьбою, вимагати розігнати. Але не російських найманців, які не дають відновити електропостачання, а Ветеранів Війни за Незалежність які не дають цим самим найманцям ( ну і вам з Ахметовим звичайно) заробити грошей.

Петро Олексійович, мітинг (я впевнений) пройде дуже ефектно і переконливо. І ви отримаєте те, що хочете — привід «ввести війська», вибачте — розігнати Блокаду силовим шляхом. Тим більше ваші торгові партнери Захарченко і Плотницький вам допомагають. Збирають такі ж мітинги на окупованих територіях і пишуть жалібні листи у США і ЄС. Добре мати таких хороших торгових партнерів…

Цікаво, Петро Олексійович, режисери і драматурги мітингу у Авдіївці і ті хто допомагав Насирову увійти у роль вмираючого лебедя одні і ті ж люди? Якщо так то я вам не заздрю. Глядачі не люблять халтури. Навіть ті, хто в житті «собачої будки не збудували». Ладно, чого це я. Образити художника може кожен.
Семенченко Семен

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *