Росію викрили у нахабній брехні щодо Криму: цікаві цифри

У мережі вказали на нахабну брехню російських пропагандистів з приводу «мук» Криму в складі України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в телеграм-каналі українського політтехнолога Олексія Голобуцького.

Зокрема автор пояснив:

«Російський політолог Сергій Міхєєв сьогодні на ефірі “Росія-1” до річниці окупації Криму: “Крим на Україні був нелюбою провінцією. У кращому випадку ставилися нейтрально, в гіршому – негативно. Намагалися зіштовхувати лобами росіян і кримських татар, викачували з економіки все, що могли, не приділяли жодної уваги і взагалі ставилися як до ізгоїв”».

Після цього Голобуцький перевірив дані статистики за останніми роками у контексті фінансування Криму з держбюджету України:

«Глянув на всякий випадок на цифри державних субвенцій цій “сироті”. Всього АРК була тільки на 34% фінансово самостійною, а Севастополь – на 20%. Інше додавалося з державного бюджету України.

34% фінансової самостійності – тобто, утримання на 3/4 коштом решти України, – це дійсно, повний “ізґой”. Натуральна Попелюшка. А Путін в нас виходить “принцом”, значить?)) Ну, яка Попелюшка – такі й “принци”», – з іронією підсумував автор.

Росію викрили у нахабній брехні щодо Криму: цікаві цифри

Нагадаємо, Bloomberg Economics повідомлялося, що економіка найбільшого у світі експортера енергії після анексії Криму «просіла» майже на 10% . За п’ять років окупації українського півострова економіка РФ втратила понад 150 мільярдів доларів, в основному з-за санкцій, які ввів захід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *