Росія не допустить повторення «українських провокацій» в районі Керченської протоки, – Захарова

Росія «не допустить повторення провокацій з боку України» в районі окупованої Керченської протоки і веде відповідну дипломатичну роботу.

Про це заявила в четвер офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова в ефірі одного з федеральних телеканалів РФ, – повідомляє УНН.

Раніше в четвер міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що українська влада нібито «готує чергову провокацію в Керченській протоці» і намагається залучити до неї країни НАТО.

Відповідаючи на питання про реакцію Москви на нібито можливу провокацію з боку Києва, Захарова сказала: «Відповідь вже дало російське керівництво. По-перше, тими діями, які були зроблені, коли була здійснена перша провокація, а по-друге, пояснивши, що… такі провокації допускатися не будуть».

За її словами, МЗС веде дипломатичну роботу щодо запобігання «подібних інцидентів». Зокрема, Лавров приділив увагу цьому питанню на двосторонніх зустрічах на Мюнхенській конференції з безпеки, яка пройшла 15-17 лютого.

«Для цього ведеться політична, дипломатична робота. Значний час в ході двосторонніх зустрічей в Мюнхені Сергій Лавров присвятив саме можливості здійснення аналогічних провокацій», – сказала офіційний представник МЗС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *