Російські війська готові вторгнутися в Україну з Білорусі: розкрито сценарій

Російські війська готові почати вторгнення в Україну з Білорусі, якщо буде відповідний наказ президента РФ Володимира Путіна.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ заявив колишній заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України (ЗСУ) Ігор Романенко.

За його словами, якщо Росія почне повністю використовувати територію Білорусі в військових цілях, навколо України замкнеться кільце, а російські сили можуть завдати загальний удар за усіма напрямками. Крім того, можна говорити про те, що скоротилася відстань до столиці України.

“Від кордону Білорусі до Києва – 90 км, до російського кордону – більш ніж у два рази далі. Путін вже заявляв про можливу втрату державності України. А як найшвидше можна покінчити з державністю? Правильно – захопити ворожу столицю, бажано з урядом і президентом. Ось так з входженням військ РФ до Білорусі похитнулася стійкість нашої держави”, – підкреслив Романенко.

Генерал нагадав, що восени 2016 року Росія зібрала угруповання військ числом до 250 000 бійців, були проведені навчання. Військові аналітики вважають, що угруповання такого роду дозволяє почати широкомасштабну війну проти України. Потім пройшли закриті військові навчання Росії і Білорусі “Захід-2017”. Президент Білорусі Олександр Лукашенко тоді сказав, що військові загрози Білорусь буде відбивати спільно з Росією.

“Потім, юридично спираючись на Союзний договір, ратифіковано документ про створення єдиної системи ППО Білорусі і РФ… Тепер під” маркою ППО “російський контингент стоїть у Білорусі, різнопланова техніка ввезена. Військ трохи, але досить, щоб вирішувати бойові завдання. Ви розумієте, що якщо техніка в бойовому порядку, то досить швидко можна направити підготовлених людей, які нею скористаються”, – підсумував Романенко.

У той же час варто відзначити, що готовність військ РФ вторгнутися в Україну з Білорусі ще не означає, що Кремль на це піде, адже наслідки агресії можуть бути дуже болючими для Москви.

Більше читайте в матеріалі НАРОДНОЇ ПРАВДИ: Путін націлив ракети на Київ і тренує удари за чотирма напрямами – генерал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *