Проект «Автентична культурна спадщина Українських Карпат» пройшов технічний відбір конкурсної програми

Спільна проектна заявка Старосамбірської районної ради Великоберезнянської районної ради Закарпатської області та Косівської районної ради Івано-Франківської області «Автентична культурна спадщина Українських Карпат» успішно пройшла технічний відбір конкурсної програми Українського культурного фонду.

Про це повідомили у Старосамбірській районній раді.

Поданий проект націлений на презентацію та поширення багатого культурного різноманіття українського народу, ознайомлення зі звичаями, традиціями та народною творчістю трьох самобутніх етнографічних українських груп Карпатського регіону: бойками, гуцулами та лемками.

За інформацією Українського культурного фонду, на конкурс «Створюємо інноваційний культурний продукт» було подано 550 аплікаційних пакетів зі всіх областей України. Відповідно до «Порядку проведення конкурсного відбору проектів», отримані аплікаційні пакети було передано Комісії з проведення технічного відбору для його здійснення. Таким чином, перший етапу відбору подолали 399 проектів, серед яких і проект Старосамбірської районної ради «Автентична культурна спадщина Українських Карпат». Попереду – оцінювання трьома експертними радами Фонду, переговорна процедура та винесення рішення щодо фінансування, розповіли у райраді.

Нагадаємо, 1 березня поточного року Старосамбірською районною радою, у співпраці з Великоберезнянською районною радою Закарпатської області та Косівською районною радою Івано-Франківської області подано проектну заявку національної співпраці у рамках конкурсної програми Українського культурного фонду «Створюємо інноваційний культурний продукт».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *