Портнов розповів, як Горбатюк блокує розслідування вбивств на Майдані

Колишній перший заступник глави Адміністрації президента (АП), юрист Андрій Портнов розповів подробиці допиту в Генеральній прокуратурі (ГПУ), в ході якого він розкрив роль начальника Управління спецрозслідувань Сергія Горбатюка у саботажі розслідування вбивств на Майдані.

Частина озвучених слідчим даних Портнов повідомив на своєму Telegram-каналі після того, як Горбатюк заявив, що він не дав в ГПУ ніяких нових відомостей про події тих днів.

«Відкриваю таємницю слідства і, якщо погано дійшло з першого разу, повторюю вдруге…», – зазначив Портнов.

За його словами, з метою приховування масових вбивств на Майдані Горбатюк організував роботу очолюваного управління так, щоб вивести з-під підозр «вищих керівників злочинної ієрархії».

Для реалізації злочинного плану прокурор, як зазначив юрист, повів слідство хибним шляхом, а також сфальсифікував кримінальні провадження проти нього та інших колишніх посадовців «з метою їх інформаційної дискредитації».

«Також Горбатюк, точно знаючи, що розслідувати причетність до масових вбивств вищих посадових осіб не дозволяв прийнятий у 2014-му році закон про амністію, не вжив достатніх заходів для розслідування обставин його прийняття і не встановив слідчим шляхом, хто і за яких обставин його ініціював та організував проходження в парламенті», – додав Портнов.

За його словами, на допиті він зажадав розслідувати обставини ухвалення цього закону і роль Горбатюка «в приховуванні вбивств співробітників міліції та переслідуванні політичних опонентів».

Раніше повідомлялося, що Портнов прийшов на допит в ГПУ на кілька днів раніше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *