Порошенко подарував армії «віджату» й контрабандну зброю – журналіст

Журналіст Олександр Дубінський розкриває таємницю 18 снайперських гвинтівок Savage, які нібито були куплені президентом Петром Порошенком для армії.

Про те, як вони могли потрапити в Україну, повідомляється на сайті dubinsky.pro.

За словами журналіста, згідно з даними митниці, державні спецекспортери гвинтівок Savage в Україну не завозять. Натомість, пише Дубінський, 10 таких гвинтівок були ввезені до України у 2016-му ТОВ «ЄВРОПА АРМ СПОРТ» – власником мережі магазинів зброї «Ібіс».

Дубінський нагадує, що в жовтні 2016 року прокуратура Чернівецької області порушила кримінальну справу за фактами застосування «Беркутом» на Майдані в 2014 році помпових рушниць з патронами 12-го калібру. В рамках цієї справи суд дозволив обшук і вилучення документів у київському офісі ТОВ «ЄВРОПА АРМ СПОРТ».

«Як ви думаєте, яку знижку після такого несподіваного прокурорського наїзду ТОВ «ЄВРОПА АРМ СПОРТ» міг зробити «першому» (Порошенку – ред.) покупцеві?», – зазначає журналіст.

Оскільки ця фірма ввезла в Україну лише 10 гвинтівок Savage, виникає запитання, звідки взялося ще 8 одиниць такої зброї, якщо офіційно вони в Україну не заїжджали. Цілком можливо, робить висновок Дубінський, що президент у цій справі, крім можливого тиску на бізнес, причетний ще й до контрабанди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *