Осінній марафон полковника. Навіщо Гриценку союз з Садовим?

Головне випробовування на цей альянс чекатиме вже після президентських виборів: як «по-чесному» сформувати список

Андрій Садовий після довгих перемовин сьогодні таки зважився і знявся з президентських виборів на користь Анатолія Гриценка. Сталося це за тиждень до «часу Ч» — 7 березня, коли кандидати в президенти ще встигають знятися з виборів і не потрапити до бюлетенів.

Перемовини про висунення єдиного демократичного кандидата між цими двома політиками йшли давно, але раніше мер Львова навідріз відмовлявся знімати кандидатуру на користь більш рейтингового наразі Гриценка. І от зранку в четвер, 28 лютого, у «фейсбуці» Садового з’явився «тізер» – дуже зобов’язуюча заява зі згадкою про єдиного кандидата від демократичних антикорупційних сил. Садовий заявив, що очікує на останні результати соцопитувань, які і стануть «вирішальними для подальших дій».

Відсоток до відсотка

Тут варто нагадати, що ще в жовтні минулого року між «Самопоміччю» Садового та партією «Демальянс» була укладена угода, за якою в строк не пізніше 28 лютого 2019 року сторони зобов’язувалися підтримати єдиного кандидата в президенти від «проукраїнських неолігархічних демократичних сил» (включаючи партії «Самопоміч», «Демальянс», «Громадянську позицію», політичну ініціативу Святослава Вакарчука, у разі його балотування на посаду президента). Єдиного кандидата планувалось визначити шляхом проведення опитувань провідними соціологічними інститутами.

І от цей день настав.

Гриценко на вчорашню заяву Садового відреагував миттєво, анонсувавши їхню зустріч та прийняття «важливого і відповідального» рішення. Зустріч дійсно відбулася в одному з ресторанів на Подолі, де у кандидатів розташовані штаби, але на всі питанняжурналістів щодо її результатів парочка відбивалася жартами. Згодом Гриценко написав: «Як тільки в нас буде спільно узгоджене рішення, воно одразу буде оприлюднене, так само спільно. Односторонніх коментарів не буде, так ми з Андрієм Івановичем домовилися. Дайте нам шанс і дайте нам час – щоби твердо вийти на переможний формат».


Зустріч Гриценка і Садового відбулася в одному з ресторанів на Подолі

Зустріч Гриценка і Садового відбулася в одному з ресторанів на Подолі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *