Оборона країни: серійне виробництво нових гусениць для БМП почав «Завод імені Малишева»

Оборона країни: серійне виробництво нових гусениць для БМП почав «Завод імені Малишева»

Державне підприємство «Завод імені Малишева» (Харків) в рамках реалізації програми імпортозаміщення в оборонно-промисловому комплексі налагодило серійне виробництво нових гусениць для бойових машин піхоти зі спеціальних сталей українського виробництва.

Про це повідомляє прес-служба державного концерну «Укроборонпром».

«Перші комплекти нових гусениць вже успішно пройшли випробування в військових частинах Міноборони, під час яких БМП на нових гусеницях здолала понад 1000 км по бездоріжжю та дорогах з твердим покриттям без єдиної поломки або відмов», — сказано в повідомленні.

Для запуску виробництва нових гусениць для БМП завод освоїв спеціальні технологічні процеси в замкнутому циклі та створив нову виробничу лінію. Роботи з організації нового виробництва зайняли менш ніж шість місяців, додали в держконцерні.

ДП «Завод ім. Малишева» – найбільший виробник бронетехніки в Україні. У співпраці з Харківським конструкторським бюро з машинобудування ім. Морозова та Харківським конструкторським бюро з моторобудування підприємство випускає сучасні зразки спеціальних гусеничних та колісних машин військового призначення, а також пропонує програми модернізації техніки, яка знаходиться на озброєнні багатьох країн світу. Основні напрямки виробництва ДП «Завод ім. Малишева»: важка бронетехніка (танк «Оплот», БРЕМ-84, модернізація танків Т-64, Т-72, Т-54/55/62), легка бронетехніка (БТР-3У, БТР-4, БТР «ДОЗОР-Б», модернізація БТР-60/70, БТР-50, БМП-2), бойові модулі для легкої бронетехніки. Держпідприємство «Завод ім. Малишева» було передано до сфери управління державного концерну «Укроборонпром» 17 листопада 2011 року через збитковість підприємства, основними причинами якої стали недостатнє фінансування заводу за держзамовленням та відсутність стратегічного менеджменту.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *