Німця, якого розшукували на батьківщині за шахрайство, затримали на Львівщині

Німця, якого розшукували за низку злочинів на батьківщині, затримали на Львівщині та екстрадували для притягнення до кримінальної відповідальності.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

Торік у липні на території Львівщини поліцейські затримали громадянина Федеративної Республіки Німеччина.

Як з’ясувалось, чоловік розшукувався компетентними органами цієї ж держави для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів, передбачених ст.153 (фальшиве показання без складання присяги), ст.258 (перешкоджання здійсненню правосуддя), ст.263 (шахрайство) КК Федеративної Республіки Німеччина.

На даний час зловмисника передано іноземним правоохоронцям, де він відбуватиме призначене покарання у виді позбавлення волі.

Довідка.

Відповідно до ст.541 КПК України екстрадиція – це видача особи державі, компетентними органами якої ця особа розшукується для притягнення до кримінальної відповідальності або виконання вироку. Екстрадиція включає офіційне звернення про встановлення місця перебування на території запитуваної держави особи, яку необхідно видати та видачу такої особи, перевірку обставин, що можуть перешкоджати видачі, прийняття рішення за запитом, фактичну передачу такої особи під юрисдикцію запитуючої держави.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *