Найважливіші розробки 2018 року, які можуть змінити індустрію

В 2018 році у світі смартфонів з’явилося багато нових трендів, галузь процесорів та відеокарт теж не залишилася осторонь нововведень. Світ побачило безліч цікавих розробок, які точно змінять найближче майбутнє, принаймні у своїй галузі.

Техно 24 підготував для вас кілька цікавих розробок, про які ви точно чули і які вплинуть на майбутній розвиток своєї галузі.

«Дірявий» дисплей

Наприкінці 2018 року компанія Samsung представила революційну технологію виготовлення дисплеїв. Південнокорейський виробник вирішив відмовитися від трендового «чубчика», який всі так полюбили після виходу iPhone X, та від краплевидного вирізу, який також став дуже популярним у 2018 році.

Читайте також: Nokia планує представити свій смартфон із «дірявим» дисплеєм: фото

Нові дисплеї Infinity-O, Infinity-V, Infinity-U демонструють, як можуть виглядати смартфони в майбутньому. При використанні такого типу дисплея виробник ховає всі сенсори під екран, а під фронтальну камеру лишають лише маленьку дірочку в куті екрану.

Приклади вирізів під фронтальну камеру
Приклади вирізів під фронтальну камеру

Samsung вже представила пристрій із використанням подібної технології – Samsung Galaxy A8s. Смартфон став першою моделлю компанії з екраном Infinity-O, тобто фронтальна камера розміщена у круглому вирізі збоку. 

Пристрій отримав дисплей, діагоналлю 6,4 дюйма і роздільною здатністю 2340 х 1080 пікселів. Як розповіли розробники, вони вдались до спеціальної технології, щоб камера не засвічувалася підсвічуванням екрану.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *