Начальника Генштабу часів Януковича заарештували на місяць

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту строком на 1 місяць для колишнього начальника Генерального штабу Збройних сил України Володимира Замани, який підозрюється у державній зраді.

Про це повідомляє Українська правда.

Екс-начальник Генштабу перебуватиме під вартою до 27 березня. Права на внесення застави судовим рішенням не передбачено.

Сам Замана порушену проти нього справу називає «фабрикуванням фактів і наклепом» і наполягає, що в тексті підозри «жодної букви правди немає».

За словами підозрюваного генерал-полковника, свідків, на чиї покази посилається слідство, він свого часу звільнив з посад «через неналежне виконання посадових обов’язків».

Замана стверджує, що не мав жодних контактів з російськими військовими, а в Росії «був 1 раз на переговорах», куди його відправили. Він також заперечує будь-яку змову з екс-президентом Віктором Януковичем і запевняє, що бачився з ним лише в офіційній обстановці.

Як відомо, Володимир Замана обіймав посаду керівника Генерального штабу Збройних сил з лютого 2012 року по 19 лютого 2014 року.

25 лютого його затримали й оголосили про підозру в державній зраді. Генерал-полковнику закидають зменшення особового складу боєздатних військовослужбовців і розформування військових частин. Його дії нібито позбавили державу протиповітряної оборони.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *