Луценко знає, що Пашинський захопив кондитерську фабрику в Житомирі

Генеральний прокурор Юрій Луценко поінформований про причетність депутата «Народного фронту» Сергія Пашинського до захоплення Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ». Однак на виконання розпорядження президента Петра Порошенка нардепа з провладної коаліції не притягають до відповідальності, а рейдерське захоплення підприємства намагаються видати за корпоративний спір.

Про це в інтерв’ю UA1 розповів співвласник Житомирської кондфабрики Денис Долинський.
Згідно з наявною інформацією, генпрокурор Луценко обговорював з президентом Порошенком скандальне рейдерське захоплення, організоване нардепом Пашинським за сприяння високих посадових осіб. За наказом гаранта незаконне заволодіння чужим майном було вирішено видавати за корпоративний спір між двома американськими бізнесменами: власником фабрики Ігорем Бойком та колишнім акціонером ЗАТ «Житомирські ласощі» Юрієм Лещинським.

Денис Долинський аргументовано доводить, чому розповсюджуваний владою міф про корпоративний спір не відповідає дійсності.

«Коли захоплювали нашу фабрику в Житомирі, надіслали 500 нацгвардійців, два БТР-и, допоміжних машин поліції було близько десяти одиниць, і було близько п’яти автобусів з різними людьми, тобто, поліцейськими, переодягненими в цивільне. Такого адмінресурсу жодна компанія, яка б вступала в корпоративний спір чи інший якийсь юридичний спір собі дозволити не могла», – розповідає співвласник Житомирської кондфабрики.

Крім адмінресурсу, якого не могло бути у Лещинського, насторожує той факт, що громадянин США не робив жодних спроб захистити свої права в американському суді. Водночас, позов до Міжнародного арбітражу проти держави Україна, який подав власник фабрики Бойко, спричинив переслідування інвестора з боку української влади.

Як повідомлялося раніше, за наказом президента Порошенка було організовано кримінальне переслідування Бойка з метою змусити його відмовитися від позову до Міжнародного арбітражу. Власник фабрики був незаконно заарештований за сфальсифікованою кримінальною справою і побитий поліцейськими дорогою до СІЗО. Наразі Ігор Бойко оголосив голодування в знак протесту проти продажності судів і протиправних дій української влади.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *