Головіна відпустили під домашній арешт

Солом’янський районний суд Києва відправив під домашній арешт підозрюваного у розкраданні речових доказів колишнього начальника головного управління Національної поліції в Одеській області Дмитра Головіна, повідомляє Українська правда.

«Застосувати до підозрюваного Головіна Дмитра Валерійовича запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, заборонивши останньому залишати місце свого проживання цілодобово. Строк тримання під домашнім арештом визначити до 25.09.2019 включно. Не відлучатись з населеного пункту, де він зареєстрований, проживає без дозволу детектива, прокурора, суду. Не змінювати своє місце проживання. Утримуватися від спілкування з підозрюваними», – йдеться у рішенні суду.

Наразі відомо, що прокуратура просила арештувати Головіна з можливістю внесення застави у розмірі 23,1 млн грн. На їхню думку, поліцейський здатний переховуватись від слідства на окупованих територіях, де має нерухомість.

Сторона обвинувачення стверджує, що колишній глава Одеської поліції спілкується з чоловіком із окупованих територій, який у телефонній розмові розповів йому, що заочно засуджений в Україні, хвалив бойовиків та звав туди Головіна.

Також прокурори заявили суду, що двоє інших підозрюваних у справі, заступник Головіна та підприємець, вже переховуються від правоохоронців. За словами сторони обвинувачення, дружини Головіна та його заступника Костянтина Гейка одночасно придбали квартири по сусідству, що свідчить про пов’язаність підозрюваних.

Під час засідання суду Головін розповів про невідповідність інформації у матеріалах справи. Зокрема, у витягу про квартиру на Луганщині, її власником вказаний його повний тезка, але 1973 року народження, а не 1975-го як підсудний.

При цьому поліцейський підтвердив, що знайомий із чоловіком, який телефонував йому з Луганської області, але стверджує, що дзвінок був лише один і його співрозмовник був п’яний.

Нагадаємо, 25 липня в Одесі затримали Головіна, якого підозрюють у заволодінні контрафактиними сигаретами, які проходили як речовий доказ по одній зі справ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *