Голова КСУ розказав, навіщо до них приходив адвокат Зеленського

Голова Конституційного суду України Станіслав Шевчук каже, що з адвокатом обраного президента України Володимира Зеленського Андрієм Богданом вони говорили про скасовану статтю Кримінального кодексу про незаконне збагачення.

Про це Шевчук розказав в ефірі Радіо Свобода.

Голова КСУ наголосив, що зустріч із Богданом не була таємною і вони обговорювали статтю про незаконне збагачення. “Я знаю пана Богдана більше 10 років. Він – відомий адвокат, професіонал своєї справи.

Щодо зустрічі – вона не була таємною”, – заявив Шевчук, пояснивши, що Богдан попросив про зустріч через приймальню. “Ситуація, яка була після нашого рішення про незаконне збагачення – піднялася велика хвиля. Кандидату Зеленському поставили питання дипломати, що робити, яка позиція. Він з’ясовував, як вийти з ситуації, як ухвалити правильно новий закон.

Бо КСУ не виступав проти цієї статі Кримінального кодексу про незаконне збагачення… Це було роз’яснення”, – стверджує голова КСУ. Він також заявив, що з адвокатом Зеленського не обговорював закон про люстрацію. “Про люстрацію ми не розмовляли. У нас ця справа (про люстрацію – ред.) слухається з 16 квітня 2015 року. Ми провели по цій справі порядку 20 засідань.

Це дуже непросте рішення. Особливо після незаконного збагачення реакція нервова у суспільстві. Думаю, що найближчим часом знову повернемося до цього питання”, – сказав Шевчук.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *