Досягла історичного максимуму: заборгованість за «комуналку» склала 32 млрд грн

Сума боргу населення за спожиті житлово-комунальні послуги наразі становить 32,3 млрд гривень. Про це повідомив директор аналітично-дослідницького центру «Інститут міста» Олександр Сергієнко на відео, опублікованому на сторінці інтернет-видання «Главком» у Facebook.

За його інформацією, сума боргу за житлово-комунальні послуги за останні два роки збільшилася вдвічі та наразі становить 32,3 млрд гривень. Директор «Інституту міста» зазначив, що три чверті заборгованості пов’язані з різким підвищенням вартості газу.

«Підняття його вартості, яке відбулося в 2015 році, є непідйомним для населення. І ці дані підтверджують прогнози, які робили експерти два роки тому», – пояснив Сергієнко.

Крім того, він спрогнозував, що сума боргу за житлово-комунальні послуги може збільшитися у двічі через зростання ціни на газ на 15%. У результаті вартість тис. куб. м. газу буде коштувати 7999 гривень.

Директор «Інституту міста» заявив, що заборгованість населення досягла історичного максимуму.

Як відомо, в Україні з 1 квітня ціна на газ для населення та підприємств ТКЕ може збільшитися на 62% з 4942 до 8030 гривень за тисячу кубометрів, якщо не змінять постанову №187 від 22 березня 2017 року, що визначає ціну на газ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *