CША готують нові санкції проти Росії: хто потрапить під удар

У комітеті Палати представників американського Конгресу з фінансових справ винесено на обговорення законопроект про санкції щодо Росії.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Документ передбачає, що протягом 60 днів з моменту прийняття даного законопроекту американський Мінфін зобов’язаний ввести заборону для будь-яких осіб із США на транзакції, фінансування та інше співробітництво по суверенному боргу РФ.

Законопроект зобов’язує Мінфін протягом 90 днів включити в американські санкційні списки російські фінансові інститути, а також приватних і юридичних осіб, причетних до російської кампанії по втручанню в американські вибори в 2016 або 2018 роках.

Документ, крім того, вимагає від громадян США у 90-денний період розкрити зв’язки з фінансовими організаціями в РФ: Сбербанк, ВЕБ, банк ВТБ, Газпромбанк, Россельхозбанк, Промсвязьбанк.

Під санкції можуть потрапити будь-які енергетичні проекти за межами Росії, в які держава-агресор інвестувала понад 5 млн. доларів.

Нещодавно стало відомо, США пригрозили Євросоюзу економічними і політичними наслідками в разі подальшої підтримки європейських проектів у сфері оборони і озброєння.

Також стало відомо, що Євросоюз не планує запроваджувати нові санкції проти РФ через рішення Російської Федерації роздавати російські паспорти на Донбасі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *