Черговий напад на активістку. В Запоріжжі ножових поранень зазнала Анжеліка Бєлова

Черговий напад на активістку. В Запоріжжі ножових поранень зазнала Анжеліка Бєлова

У Запоріжжі напали з ножем на керівницю громадської організації "Запорізький ромський центр "Лачо Дром" Анжеліку Бєлову, вона в реанімації.

Про це повідомив президент Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані, повідомляє Україна молода.

"У Космічному мікрорайоні Запоріжжя, на вулиці Європейській, напали на відому активістку Анжеліку Бєлову. Дівчина є керівником громадської організації "Запорізький ромський центр "Лачо Дром" і дружиною запорізького громадського активіста, лідера організації "Антикорупційний рух Запоріжжя" Костянтина Бєлова", — йдеться в повідомленні.

За словами Науфаля, злочинець напав на Анжеліку в під’їзді й завдав удару ножем в область серця. Наразі дівчина в реанімації. Її оперують.

У поліції заявили, що інформація про напад надійшла від медиків о 12:20. З ножовим пораненням госпіталізовано 24-річну дівчину. На даний момент правоохоронці намагаються встановити особу зловмисника.

Нагадаємо, станом на сьогодні Національна поліція під керівництвом Арсена Авакова не довела до завершення розслідування жодного злочину стосовно активних громадян, скоєних після Революції Гідності.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *