Богомолець прокоментувала звільнення з посади радника президента

Народний депутат Ольга Богомолець прокоментувала звільнення з посади радника президента, зазначивши, що прохання про зняття з посади було ініційовано особисто нею.

Про це повідомила Богомолець в коментарі для golos.ua, додавши, що неодноразово зверталася до чинного президента Петра Порошенка з проханням звільнити її з посади радника, оскільки не вважає за можливе бути радником заради номінального існування цієї позначки.

«Тому що (йому — ред.) поради не потрібні, і в країні робляться речі антагоністичні до тих порад, які даються на протязі останніх трьох років. Якщо зібрати всі довідки, інформаційні повідомлення, листи-звернення які я написала в Адміністрацію президента, це буде півметра паперів», – написала Богомолець.

За словами нардепа, однією з головних ініціатив, яку вона представила президентові, було введення в дію загальнообов’язкового державного медичного страхування.

«Парламент стартував реформу згідно із законом автономізації, де я є першим автором, де ми змінили модель фінансування на оплату медичних послуг. Наступним мав стати закон про загальнообов’язкове державне медичне страхування. І коли власне призначили в. о. міністра (охорони здоров’я – ред.), вона почала впроваджувати абсолютно іншу ліберальну реформу, яка не затверджена парламентом, але це все замовчується», – додала Богомолець.

Нагадаємо, Петро Порошенко звільнив Ольгу Богомолець з посади радника президента.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *