Батько водія Hummer поклав відповідальність за ДТП на загиблу дитину

Батько водія Hummer Кирила Островського Олег Островський заявив, що його син ненавмисно збив 10-річну дівчинку на переході у Києві та не збирався тікати з місця ДТП, повідомляє ТСН.

За словами батька, ДТП сталося в момент зміни сигналу світлофора, коли дитина різко вибігла на дорогу, а огляд його сину закрив великий автомобіль, припаркований у першій дорожній смузі.

«Він їхав у другому ряду, але біля пішохідного переходу стояла велика машина – джип якийсь чи мікроавтобус – він вже не пам’ятає. І раптом різко з-під колеса вискочила дівчинка, а за нею мама. Ясна річ, він спробував загальмувати, але у нього не вийшло. Він так і не зрозумів, чи не спрацювали гальма, чи вони спрацювали пізно, я не знаю точно, це – мої припущення. Неможливо було швидко зреагувати, коли з-під автобуса чи машини вибігає маленька дитина просто під колеса», – розповів Островський-старший.

Батько водія Hummer зазначив, що його син не перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, що й підтвердила експертиза.

Також Олег Островський зазначив, що його син не збирався тікати з місця аварії та знімати номери, але в нього «спрацював інстинкт самозбереження».

«Просто машину там ніде було поставити, припаркувати – він трохи нижче її поставив», – додав Островський-старший.

Нагадаємо, 24 липня у Києві Кирило Островський збив дитину та протягнув її ще близько 50 метрів, поки не зупинився. Поліція відкрила провадження щодо винуватця ДТП, згідно з яким, молодому чоловіку загрожує до 8 років позбавлення волі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *