Аваков: Ніхто з тих, хто розганяв Майдан, у МВС не працює

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що слідкує за кадрами у відомстві та переконує: ті, хто брав участь у розгоні Майдану, з ним не працюють.

Про це він сказав у інтерв’ю виданню LB.

«Ніхто з тих, хто розганяв Майдан, не залишений тут. Ті, хто розганяв Майдан силою, засуджені Генеральною прокуратурою, і по них винесені рішення. Усе інше є суб’єктивною думкою пана Базара, якому про це, можливо, сказав інший пан. Базар, а де рішення суду чи прокурора про те, що ця людина розганяла Майдан і його треба звільнити?», – зазначив Аваков.

Однак на запитання журналістів, що ж робитимуть із «беркутівцями», справи яких знаходяться у суді, але вони досі продовжують служити в поліції, міністр МВС відповів, що він не може звільняти людей «поза фактом їхньої причетності до злочину».

«Якщо є рішення суду, ми відсторонюємо одразу. А якщо немає рішення, то що ти будеш робити? У моїх руках – долі цих людей, розумієте? Я не можу вигнати людину на основі громадської думки, не підкріпленої фактами, особливо коли  ця «думка» сформульована проплаченою пропагандою чи модним «полюванням на відьом». По кожній людині має бути персональне слідство та адекватне законне рішення», – сказав він.

Аваков додав, що з лав поліції після люстрації звільнили 56% правоохоронців. Тоді як близько 20 екс-беркутівців, за підрахунками міністра, загинуло на фронті.

Також урядовець підкреслив, що «нікому нічого не винен».

«Ти міністр Майдану, повинен звільнити.. Та ні! Нічого я не повинен! Я, знаєте, що повинен зробити? Утримати баланс влади, утримати порядок в країні, а не обслуговувати «хотєлкі» диванних теоретиків. І я це зробив!», – резюмував Аваков.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що багато кандидатів у президенти незаконно розміщують політичну рекламу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *