180 кілограмів наркотиків: СБУ продовжує боротьбу з російським наркосиндикатом

Розгалужена мережа з продажу наркотиків працює в Україні з 2014 року. Реалізація речовин здійснювалась через чат-боти в месенджері Telegram за криптовалюту. За роки слідства затримано понад 1000 учасників синдикату.

Служба безпеки повідомляє, що затримано 28 членів угруповання «Хімпром», які відповідали за роботу «офісів» із продажу наркотиків. Під час обшуків правоохоронці вилучили десятки мільйонів доларів, зброю та 180 кілограмів наркотиків, а також викрили діяльність нарколабораторії.

Цікаво: СБУ закрила один з найбільших в історії України каналів контрабанди: фото та відео

Відомо, що керівники «Хімпрому» постійно проживають у Росії та наразі перебувають у міжнародному розшуку. Зловмисники навіть після викриття мережі продовжили активно відновлювати свою роботу у багатьох регіонах України. Їхні методи залишилися тими ж – продаж наркотиків через «закладки» за допомогою сумнівних сайтів та телеграм-ботів. Товар продавали за криптовалюту, яка згодом переводилась у готівку. 

Правоохоронці знайшли нарколабораторію, яка щомісяця виготовляла понад 200 кілограмів наркотиків. Оперативники затримали двох ІТ-спеціалістів, які забезпечували роботу ще 40 членів угруповання. Також під час обшуків СБУ знайшла дві реактивні протитанкові гранати РПГ-22, чорнові записи та «бухгалтерію» наркоділків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *