• В селі Вільшанська Новоселиця на Київщині запустили безкоштовну маршрутку

  Кооператив «Новоселицький» запустив для мешканців села Вільшанська Новоселиця, що на Київщині, додатковий транспорт. Відтепер за маршрутом Вільшанська Новоселиця — Гребінки — Вільшанська Новоселиця люди зможуть дістатися амбулаторії, базару тощо безкоштовно.

  В селі Вільшанська Новоселиця на Київщині запустили безкоштовну маршрутку

  «Люди можуть поїхати в те саме село Саливінки чи в Гребінки, тому що ще пустили додатковий маршрут вранці», — розповідає Людмила Мовчан, завскладом кооперативу.

  За словами селян, окрім безкоштовної маршрутки, силами кооперативу всього за пів року в селі покращилась інфраструктура. На п’яти вулицях підключили освітлення і ще на п’яти зробили ямковий ремонт на центральній дорозі та на віддалених, а також відремонтували та облаштували три зупинки громадського транспорту.

  Водночас у кооперативі потурбувались й про дітей. У місцевій школі встановили дитячий майданчик, провели освітлення, зробили ремонт та встановили нові металопластикові вікна, а також виконали капітальний ремонт санвузлів. Крім того, у школярів з’явився спорт зал. Також й у школі, й в дитячому садочку відремонтовано опалення.

  «Це допомога сільській раді, людям. Свої зібрались, свої роблять самі для себе. То чого для себе не зробити ту саму дорогу», — каже Наталія Войтенко, голова СВК «Новоселицький».

  Село Вільшанська Новоселиця знаходиться у Васильківському районі Київської області. Останніми роками село вважалося занедбаним, а робота кооперативу неефективною через недбалість колишнього керівництва. Саме тому, минулого року місцеві жителі змінили голову СВК «Новоселицький». Нею стала Наталя Войтенко. За її керівництва й почали відбуватися позитивні зміни в селі: встановлено дитячий майданчик, проведено освітлення 5-ти сільських вулиць, проведено освітлення школи, встановлено три зупинки громадського транспорту, покращено якість доріг та відремонтовано 5 вулиць в селі Вільшанська Новоселиця, проведено ремонт школи де встановлено нові металопластикові вікні, зроблено дитячий спорт зал, проведений капітальний ремонт санвузлів та відремонтовано опалення у школі та дитячому садочку, селянам підвищили плату за оренду землі з 7,7 тис. грн до 10,5 тис. грн та заробітні плати майже удвічі – тепер вона сягає більше 20 тисяч гривень.

  Обозреватель

  Categories: Новости

  Comments are currently closed.